Bubblemaker – bąbelkowiec

Pierwsze zajęcia pod wodą, polecamy szczególnie dla dzieci od 8 roku życia. Prowadzimy na basenie szkolenia teoretyczne, prosta teoria, czyli podstawowe zasady zachowania się pod wodą i potem zajęcia w basenie, pierwszy oddech pod wodą. Na tych zajęciach nauczymy Was „puszczania bąbelków”, czyli podstawowej zasady w nurkowaniu z aparatem powietrznym, stąd nazwa kursu – Bubblemaker.

Cena programu: 200,- lub 350,- w zależności od pakietu.
W cenę wliczono zajęcia teoretyczne i basenowe, wypożyczenie kompletnego sprzętu nurkowego w rozmiarach dziecięcych, dyplom Bubblemaker, logbook, nalepki, naszywki, zmywalny tatuaż, zabawka oraz duży ręcznik jak na fotografii obok.
Dzieci !!! Możecie też zabrać swoich rodziców, mogą oni ukończyć zajęcia zwane Discover Scuba Diving (odkryj nurkowanie) , czyli razem możecie wejść z nami pod wodę i spróbować nurkowania.

SEAL TEAM – KOMANDO FOKI
Program PADI Seal Team – Komando Foki – przeznaczony jest dla dzieci od 8 roku życia, chcących bawić się na basenie jednocześnie wykonując ciekawe „wodne misje”.
Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jakie to uczucie nurkować z latarką, robić podwodne zdjęcia lub unosić się w wodzie jak astronauta ten program jest właśnie dla Ciebie!

Misje przewidziane w ramach programu oparte są właśnie na takich zabawach. Dla dzieci jest to szansa na pełną atrakcji zabawę w basenie, poznawanie nowych przyjaciół i wspólnie z nimi przeżywanie podwodnych przygód. Po zaliczeniu wszystkich pięciu misji wodnych, uczestnik zostaje członkiem komanda Foki.

Jeżeli chcesz sięgnąć po więcej zapraszamy do wzięcia udziału w programie Master Seal Tem – tam czekają Cię już zadania specjalne. Zaliczenie dziesięciu misji uprawnia Cię do posługiwania się tytułem Mistrza Komando Foki. Zapraszamy – przygoda czeka.

%d bloggers like this: