Pierwszy raz – jak mogę zacząć

Discovery Scuba Diving
Kurs DISCOVER SCUBA DIVING umożliwia zdobycie doświadczenia nurkowania w basenie lub na wodach baseno-podobnych przy asyście Instruktora nurkowania lub divemastera. Trening ten umożliwi zdobycie podstawowej umiejętności nurkowania, ale przede wszystkim pozwoli na sprawdzenie samego siebie pod wodą.

Co potrzebujesz, aby spróbować?

  • Minimalny wiek: 10 lat.
  • Wypełnić i podpisać ulotkę „Discover Scuba Diving”.
  • Co będziesz robić?

Podczas programu kurs nurkowania DISCOVER SCUBA DIVING, będziesz nabywać umiejętności swobodnego oddychania przez automat pod wodą. Odkryjesz wolność i ekscytujące uczucie nieważkości pod wodą, które znane jest tylko nurkom. Wszystkie ćwiczenia jakie zostaną przeprowadzone dostępne są w zakładce filmy instruktarzowe.

Jak długo trwa taki kurs?

Po krótkim omówieniu przez Instruktora nurkowania podstawowych zasad bezpieczeństwa w nurkowaniu, zanurzysz się na pierwszą godzinę pod wodą w swoim życiu.

Co uzyskasz po kursie?
Bezpośrednio po kursie nurkowania DISCOVER SCUBA DIVING, uzyskasz certyfikat, który świadczy, że nabyłeś część umiejętności potrzebnych do kolejnego kurs PADI Scuba Diver lub PADI Open Water Diver. Jeśli przystąpisz do kolejnego kursu nurkowania, Instruktor rozpozna po certyfikacie Twoje umiejętności i jednocześnie skróci to czas szkolenia na kolejny stopień. Wszyscy uczestnicy kursu Discovery Scuba Diving otrzymują rabat na kolejne kursy w Centrum Nurkowym Dekompresja

Co będę potrzebował?
Do kursu Discovery Scuba Diving potrzebne są

  • Chęć spróbowania podwodnej przygody, poczucie humoru będzie mile widziane.
  • Cały potrzebny sprzęt nurkowy załatwiamy my !
%d bloggers like this: